Účetní s chutí stát se konzultantem

Máte zkušenosti s účtováním? Rádi byste vyměnili kancelářskou práci za něco dynamičtějšího? Pojďte pracovat na pozici konzultanta systému HELIOS Orange. Budete mít možnost využít své zkušenosti z praxe v účetní nebo mzdové oblasti a více komunikovat s lidmi. Jestli Vás láká poskytovat poradenství našim zákazníkům a svůj pracovní týden si rádi proložíte cestováním, pak hledáme právě Vás! Nemusíte se bát, pokud neznáte systém HELIOS Orange. Rádi Vás práci s HELIOS Orange naučíme.

Co Vás na pozici konzultanta čeká

Budete poskytovat poradenství zákazníkům v oblasti účetnictví. Budete se podílet na prezentaci funkčnosti HELIOS Orange. Po úspěšném zaškolení budete implementovat informační systém HELIOS. Naučíte se, jak vést projekty a komunikovat se zákazníky. Budete školit koncové uživatele a komunikovat s našimi zákazníky po telefonu (hotline). Výsledkem Vaší práce budou spokojení zákazníci.

Co by Vám nemělo chybět

Znalost účetnictví, platný řidičský průkaz B, nadšení a ochota se zlepšovat.

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout

Různorodou práci a možnost realizovat své nápady. Rozhodně to nebude žádný stereotyp. Nabízíme zajímavé platové podmínky, stravenky, sickday a 5 týdnů dovolené.


Informace o pozici

Společnost
UNIPEX CZ, s.r.o.
Adresa
Rudolfovská tř. 202/88, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.