V MoroSystems věříme, že nejlepší řešení vznikají díky spolupráci lidí. Našim cílem je vytvářet prostředí, které spolupráci podněcuje.

Od roku 2006 stavíme inovativní řešení na míru v oblasti systémů umožňujících spolupráci týmů nebo tok celosvětových platebních transakcí pro zákazníky jako eBay, T-mobile, Aevi nebo Diebold Nixdorf.

Full Stack Developer (Brno/Remote)

Ať už ti vyhovuje práce na dlouhodobém projektu, nebo spíš preferuješ variabilitu, máme ti co nabídnout. V novém roce nás čekají nové projekty a budeme rádi, když toho budeš součástí. Brněnský tým se momentálně věnuje vývoji software na zakázku pro světové klienty a taky vývoji našich vlastních produktů. Přijď na kávu/čaj a pobavíme se o tom, co by pro tebe bylo to pravé.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Jsme experti na jazyk Java a všechny jeho syntaktické prostředky. Naším základním stavebním kamenem je Spring framework, který používáme již od jeho nejranějších verzí - od roku 2006. Na frontendu pracujeme s JS/Reactem, máme přehled o dostupných komponentách a knihovnách a vybíráme ty nejvhodnější.

Na backendu u nás najdeš Javu 8/11, Spring, Hibernate, MyBatis nebo jOOQ, Rest, JUnit, Liferay, OSGi a Atlassian SDK, ProjectReactor a MongoDB, k buildování Gradle a Maven, Sonar pro statickou analýzu kódu a z databází nejčastěji PostgreSQL, ale taky Oracle, MySQL a MS SQL.

Na frontendu je to kromě Reactu standardně Redux + Immutable.js, Redux-form, Redux-saga, Reselect, Eslint pro analýzu kódu, Webpack a NPM pro buildování a Mocha, Chai a Enzyme pro unit testování.

Potkáš se u nás i s AWS nebo Dockerem. Pro verzování a code review používáme GIT a Bitbucket, pro CI/CD Bamboo a Bamboo Specs. Mimochodem, používáme kompletní stack Atlassian nástrojů (Jira, Confluence, Bamboo, Bitbucket), což nám dost usnadňuje práci.

Pracujeme jen s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack stavíme na míru projektu. Vůbec nevadí, pokud jsi s některou z technologií nepracoval/a - zásadní pro nás je tvoje komerční zkušenost s frontend i backend vývojem obecně.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

  • Pracovat ve svobodné firmě – u nás spolu komunikujeme otevřeně. Máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
  • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; iOS, Windows nebo Linux; IDEA, Eclipse, NetBeans… – je to na tobě
  • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
  • Sdílet své koníčky a objevovat nové – pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí
  • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ odejít dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
  • Pracovat z home-office – my chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

  • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky. A berou stravenky.
  • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
  • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
  • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1022/19, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MoroSystems, s.r.o., Michaela Ondráčková