Společnost IC HOTELS a.s. provozující WELLNESS HOTEL STEP**** a HOTEL BRIDGE*** na Praze 9 hledá:

asistent/ka Sales & reservations managera

Co vás čeká?

  • Spoluodpovědnost za plnění plánu tržeb za ubytování a služby,
  • odpovědnost za maximální využití ubytovací kapacity hotelů, za organizaci ubytovacích služeb hotelů za zpracování rezervací podle příslušné směrnice a interních nařízení, provádí pravidelné kontroly rezervací,
  • aktivní vyhledávání nových obchodních kontaktů ve prospěch zvyšování obsazenosti hotelů,
  • aktivní podpora ostatní služeb poskytovaných společností (SPORTCENTRUM STEP, služby poskytované nájemci, např. wellness služby),
  • spoluodpovědnost za obchodní politiku hotelů na úseku oddělení obchodu,
  • zajištění dodržování cen, čímž pomáháte vytvářet obchodní a cenovou strategii hotelů,
  • provádění urgencí neuhrazených pohledávek společnosti, které vznikly na základě činnosti oddělení obchodu,
  • bezodkladné a pozitivní vyřizování veškeré došlé korespondence (pošta, e-mail, fax) a telefonické požadavky potencionálních klientů společnosti,
  • vypracovávání podkladů a podílení se na reklamní a obchodně akviziční činnosti hotelů,
  • zodpovědnost za správu dat na internetových portálech dle stanovených pravidel společnosti a pověření nadřízenými osobami,
  • spolupráce s vedením jednotlivých úseků společnosti – zejména s Front office, Kongresovým oddělením, F&B, ale i dalšími úseky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Min. SŠ vzdělání,
  • praxe na podobné pozici výhodou, nikoli však podmínkou,
  • dobrá orientace v prostředí internetových technologií, sociálních sítí a hotelového rezervačního systému
  • zkušenosti s rutinní prací v aplikacích MS Office (World, Excel, Power Point),
  • samostatnost, flexibilita, schopnost prosadit se a ochota na sobě pracovat,
  • spolehlivost, loajalita, kreativita a efektivita,
  • AJ a NJ min. úroveň B2, další jazyk výhodou.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Práce na HPP,
  • odpovídající mzdové ohodnocení, motivační orientace na výsledek,
  • přátelský kolektiv spolupracovníků,
  • pestrou a různorodou kreativní práci v prostředí mezinárodního hotelu,
  • profesionální růst prostřednictvím odborných školení a vzdělávání,
  • firemní stravování.

Společnost
IC HOTELS a.s.
Adresa
Malletova 1141/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Pracovník call centra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IC HOTELS a.s., Eva Rákosníková
770 136 808