Židovské muzeum v Praze pečuje o jednu z nejrozsáhlejších sbírek judaik na světě a je dlouhodobě jedním z nejnavštěvovanějších muzeí v České republice.

Specialista uživatelské podpory IT

Židovské muzeum v Praze (ŽMP) hledá na pozici Specialista uživatelské podpory IT.

Vaše role

IT podpora pracovníků společnosti a jimi užívaného vybavení a aplikací

Správa audiovizuálních prvků v expozicích

Předpoklady

· SOU, SŠ, VŠ

· Znalost češtiny nebo slovenštiny na úrovni rodného jazyka

· Zkušenosti se správou a údržbou aplikací a podporou jejich uživatelů alespoň 2 roky

· Nezbytná znalost prostředí MS Windows, Active Directory, antivirových sw, centralizovaných tiskových řešení, správy počítačů, mobilních telefonů a tabletů, správy aplikací Office 365.

· Výhodou je znalost OS Linux, správy serverů Microsoft (MS SQL, Sharepoint, IIS, SCCM), VMware a správy sítě.

· Předpoklady pro práci v týmu, trpělivost, slušné a přátelské vystupování, samostatnost při řešení úkolů. Spolehlivost, pečlivost a důslednost při správě i při vedení dokumentace.

· Znalost anglického jazyka na odborné úrovni (studium dokumentace a správa systémů).

· Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce

Zajišťuje všeobecnou IT podporu pracovníků společnosti, instaluje a připravuje k použití pracovní stanice, notebooky a telefony (mobilní a IP), instaluje různé aplikace a řeší uživatelské problémy při jejich používání, testuje a provádí aktualizace, spravuje antivirové a bezpečnostní řešení, řeší problémy s hw, sw a konektivitou klientských stanic, spravuje tiskové řešení, zakládá a spravuje uživatelské účty v AD a aplikacích, spravuje uživatele v cloudu, nastavuje oprávnění, zaškoluje nově nastoupivší pracovníky, vede evidenci hardwaru, softwaru a spotřebního materiálu, testuje nové verze sw, hw a aktualizace OS, spravuje řešení pro centrální distribuci softwaru. Spravuje a udržuje audiovizuální prostředky v hlavní budově a expozicích. Spolupracuje se správci systémů, správcem aplikací. Pracoviště je v administrativní budově a ostatních objektech užívaných muzeem včetně mimopražských pracovišť a depozitářů.

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v perspektivním oboru na hlavní pracovní poměr (nejprve na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou). Benefity ve formě stravenek, 6 týdnů dovolené, příspěvku na penzijní připojištění a finančních odměn. To vše v klidném prostředí v historickém centru Prahy.

Životopis, kontakty na Vás a motivační dopis v češtině, v němž krátce popíšete své praktické zkušenosti, prosím zasílejte na e-mail. Nástup ihned nebo dle dohody.

Společnost
Židovské muzeum v Praze
Adresa
U staré školy 141/1, Praha – Josefov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Židovské muzeum v Praze, Petra Vávrová