Co vás čeká

prezentace a propagace služby
vyhledávání partnerství v rámci poskytovaných služeb tísňové péče s organizacemi, městy apod.
vytváření strategického plánování organizace
vyhledávání potencionálních dárců (ve státním, ale především v soukromém sektoru)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VOŠ/VŠ v oboru sociální práce (zákon č. 108/2006 Sb.) nebo dostatečná praxe na stejné či obdobné pozici
orientace v sociálních službách, metodikách a standardech sociální práce (znalost zákona č. 108/2006 Sb.)
samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu, bezúhonnost
zkušenost s vedením týmu na pozici vedoucího pracovníka, manažerská a organizační schopnost
znalosti a zkušenosti v oboru sociálních služeb
dobré komunikační schopnosti (jednání s úřady a instituce veřejné správy a samosprávy, s donátory a dalšími partnery)
zodpovědnost a důslednost při výkonu práce, odolnost vůči stresu
vysoké pracovní nasazení
dodržování firemní kultury a vize
pokročilá znalost práce na PC
řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

znalost problematiky účetnictví a hospodaření neziskové organizace
praxe v oboru sociálních služeb
praxe v manažerské pozici
znalost dotační a projektové problematiky

Co vám můžeme nabídnout

práce na HPP od 2.1.2020, možnost práce i na živnostenský list
realizovat se, uplatnit své nápady, být kreativní
prostor pro samostatnou práci
flexibilní pracovní doba
školení a podpora osobního rozvoje

Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail
Výběrové řízení bude probíhat ve více kolech.
Uchazeči budou na jednotlivá kola pozváni a o dalším průběhu informováni na e-mail nebo telefonicky.

Společnost
Anděl Strážný, z.ú.
Adresa
Smetanova 523, Třinec – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Anděl Strážný, z.ú., Veronika Jetenská
731 411 694