Do týmu hledáme novou posilu na pozici projektanta! Baví Vás projektování? Stavařina? Architektura? Máte ideálně i nějakou zkušenost s Revitem? Pojďte k nám dělat!

Pracovní náplň

  • tvorba projektové dokumentace pozemních staveb od úvodní studie, přes územko a stavebko, až po prováděčku
  • komunikace s kolegy a projektanty profesních částí
  • účast na stavbě v rámci autorského dozoru
  • možnost samostatného vedení projektů

Kvalifikační předpoklady

  • vzdělání stavebního směru
  • ideálně nějaká praxe nebo o to větší nadšení u absolventů
  • základní architektonické a grafické cítění
  • selský rozum
  • rutinní znalost AutoCAD
  • jakákoliv znalost Revit výhodou
  • řidičák skupiny B

Nabízíme

  • práce na super projektech středních a větších velikostí (bytovky, administračky, školy, haly, bazény, ... )
  • neformální a nezkostnatělé pracovní prostředí bez zbytečné byrokracie
  • supr kanceláře v centru Brna
  • žádný dresscode, nemusíte chodit v obleku
  • příspěvky na pojištění, penzijní spoření, kočárkovné
  • volná pracovní doba, občasná práce z domu
  • pravidelné "exkurze" ve vinných sklípcích
  • kávovar na zrnkový kafe, který si můžete vypít na terase

Nástup ideálně hned, ale počkáme si i na konec Vaší výpovědní lhůty. Hledáme někoho na dlouhou dobu a nemáme problém chvilku vydržet.

Prosím o zaslání životopisu včetně soupisu referenčních zakázek a Vaší pozice na nich. Součástí životopisu a průvodního textu ať je prosím i fotografie a pár (i neformálních) řádků o Vás. Pošlete také nějaké Vámi vytvořené základní výkresy z jiného stupně dokumentace než je architektonická studie.

Společnost
Atelier 99 s.r.o.
Adresa
Bratislavská 918/22, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, 13. plat
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Atelier 99 s.r.o., Kamila Kryčerová
+420 739 579 954