Oblastní obchodní zástupce

Máte chuť vidět výsledky své práce a být pánem svého času? Pro společnost, která patří mezi významné dodavatele v oblasti sanity, instalace a topení právě hledáme schopného obchodního zástupce pro oblast severních Čech!

Náplň práce:

  • Vyhledávání klientů a komplexní péče o svěřenou oblast
  • Spolupráce s pobočkami a organizační zajištění objednávek
  • 90% práce je v terénu při zajištění zakázek
  • Oblast působení jsou severní Čechy (Mostecko, Liberecko)

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Bonusy v závislosti na výsledcích
  • Auto i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní doba (rozvrh práce je na Vás)
  • Práce na HPP
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Kariérní postup
  • Teambuliding
  • Home office dle domluvy
  • Příspěvek na stravování
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Jistota stabilní společnosti
  • Rekondiční volno mezi Vánoci
  • Místo práce – Most nebo Liberec (pobočky – Varnsdorf, Karlovy Vary)

Požadujeme:

  • Praxe v oboru technického zařízení budov
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office

Ozvěte se nám! Pošlete nám svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Most
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Account Manager, Obchodní zástupce, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Novitim s.r.o., Jana Švejdová
+420 702 978 312