Nadnárodní akciová společnost McTree a.s. je výhradním dovozcem LIEBHERR, LORD, NIVONA, FALMEC a SCHULTHESS do ČR. Společnost vznikla v roce 1996, kdy začala působit na českém trhu a postupně se rozvinula v nadnárodní společnost a zastupuje značky i na Slovensku. Za tuto dobu si získala řadu spokojených klientů ze soukromé, komerční i veřejné sféry. Stabilní zázemí společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

Office manager

Náplň práce:

Administrativní podpora vedení společnosti

Administrativní agenda spojená s chodem sekretariátu

Vyřizování korespondence

Ad hoc úkoly

Požadujeme:

Nejlépe vysokoškolské vzdělání

Výborná organizace pracovních úkolů a určování priorit

Výborné komunikační schopnosti

Aktivní znalost AJ slovem i písmem

Logické uvažování

Orientace na výsledek

Samostatnost a odpovědnost

Bydliště Brandýs nad Labem, Čelákovice výhodou

Nabízíme:

Flexibilní pracovní doba

Příjemné pracovní prostředí

Zajímavé platové ohodnocení

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Nástup možný IHNED

Společnost
Mc TREE a.s.
Adresa
Lázně Toušeň
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel