Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

IT Business Analytik

Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici IT Business Analytika pro oblast SW vývoje.

Co vás čeká

• Analýza business požadavků a jejich transformace do funkčního zadání
• Sledování trendů, inovací a jejich uplatňování v praxi
• Spolupráce s vývojářským týmem, testingem a dalšími členy projektového týmu
• Diplomatické vyjednávání se silnými partnery
• Příprava hrubého popisu alternativ řešení z pohledu IT systémů a jejich architektury
• High-level odhady pracnosti za všechny zúčastněné role na straně IT a odhady časování projektu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Zkušenosti se sběrem funkčních a nefunkčních požadavků, s přípravou analýzy
• Základní znalost UML
• Znalost technické angličtiny – čtení technických dokumentů
• Analytické a koncepční myšlení
• Komunikační a argumentační schopnosti
• Povědomí o projektovém řízení
• Výhodou je znalost nástroje Confluence, Jira, Enterprise Architect, Excel
• Výhodou zkušenost z bankovního prostředí

Co vám můžeme nabídnout

• Perspektivní a různorodou práci v atraktivním a dynamickém oboru
• Stabilní zázemí úspěšné společnosti, která je hlavním hráčem na trhu ve svém oboru
• Práci v mladém, přátelském kolektivu
• Velký prostor pro seberealizaci, prosazení vlastních kreativních nápadů, podílení se na nových projektech společnosti, spoluzodpovědnost pro za výsledek
• Pravidelný home office, který opravdu dostanete – worklife balance známe
• cafeterii nastavenou na míru
•mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
• Další výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, kurzy AJ, odborná školení, sportovní akce aj.

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura