Pro mezinárodní IT firmu hledáme schopného specialistu, který bude mít chuť ujmout se rozsáhlého implementačního projektu ERP systému.

Náplň práce

  • Starost o zajištění plynulého chodu ERP systému, podpora business procesů společnosti
  • Administrace, údržba, troubleshooting, implementace změn
  • Zajištění podpory a komunikace s externími dodavateli služeb a materiálu

Tým

  • Dva příjemní kolegové, více než ochotní Ti předat potřebné vědomosti

Co je potřeba?

  • Nejméně dvouletá zkušenost s administrací ERP systémů
  • Ucházející znalost SQLka
  • Plynulá angličtina

Benefity

  • Prostor se realizovat, růst profesně i osobně (možnost podílet se na project managementu, široká nabídka kurzů a školení)
  • Stravenky, Multisportka, možnost cestovat, parkování, a další

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš životopis a domluvíme se na dalším postupu.

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Tomáš Létal