Centrum pro dětský sluch TAMTAM, o.p.s.

vyhlašuje pro své pracoviště v Pardubicích výběrové řízení na místo

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/SPECIÁLNÍ PEDAGOGpro přímou práci s dětmi a jejich rodinami do Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi se sluchovým a kombinovaným postižením

Požadujeme:

● VOŠ/VŠ vzdělání v oboru sociální práce či speciální pedagogiky (klasifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)

● orientace v sociálních službách, metodách a standardech sociální práce (znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)

● zkušenost s problematikou sluchového postižení

● znalost znakového jazyka minimálně na základní úrovni (a chuť dále ji rozvíjet)

● samostatnost a zodpovědnost

● kladný vztah k dětem

● komunikativnost, kreativita

● schopnost pracovat v týmu

● bezúhonnost

● zdravotní způsobilost

Výhodou:

● zaměření na logopedii a surdopedii

● praxe s vedením skupinových aktivit (rodiče-děti, děti, rodiče)

● zkušenosti z oblasti sociální práce s rodinami s dětmi s postižením (vedení případu, vedení dokumentace, práce s celou rodinou, přímá práce s dětmi se sluchovým nebo kombinovaným postižením)

Nabízíme:

● smysluplnou práci v etablované neziskovce na 0,5 úvazku

● profesní podporu (supervize, vzdělávání)

● vstřícný tým a příjemnou pracovní atmosféru

● možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady

● podílet se na dalších aktivitách organizace

● finanční ohodnocení odpovídající neziskovému sektoru a praxi

● možnost čerpání sick days

● 5 týdnů dovolené

Náplň práce:

● komplexní přímá práce s rodinou s dětmi se sluchovým a kombinovaným postižením

● příprava a realizace programů socioterapeutických skupin pro rodiče a děti

● vedení dokumentace (záznamy z jednání s klienty, tvorba ročních plánů socioterapeutických skupin, zápis z porad, aj.)

● individuální plánování

● podílení se na zkvalitňování a rozšiřování sociální služby (pomoc s vytvářením SQ, metodik)

● podílení se na pořádání kulturně-osvětových akcí

● vlastní tvůrčí práce (např. vymýšlení nových aktivit pro rodiny s dětmi)

Nástup:

● dle dohody

Společnost
Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.
Adresa
Chemiků 129, Pardubice – Polabiny
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s., Martina Petrová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.