Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Návrhář/technolog tisku obalových materiálů #ng8Rb

Pracovní náplň:

Pro největšího tuzemského výrobce obalových materiálů z hliníku hledáme do týmu samostatného a zkušeného Technologa tisku.

Náplň práce:
- Samostatné definování technologických postupů pro jednotlivé úseky polygrafické výroby
- Zajištění technologické přípravy a podpory výroby včetně zavádění nových výrobků

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
- Mobilní telefon, notebook
- Příspěvek na penzijní připojištění až 500Kč/m
- Závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Náborový příspěvek 25 000 Kč

Požadujeme:

- SŠ polygrafická/VŠ (obor polygrafie, organická technologie apod.) výhodou
- Praxe v oboru (oblast polygrafie a obalového průmyslu)
- Uživatelská znalost MS Office, Internet, SAP R/3 výhodou
- Jazyky AJ nebo NJ na úrovni min. B1
- Analytické myšlení, flexibilitu, samostatnost
- ŘP sk. B

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Šternberk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Tiskař, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.