Jsme tradiční česká firma zabývající se vývojem a výrobou strojů a technologických zařízení pro papírenský průmysl. Patříme mezi nejvýznamnější exportéry technologie v ČR. Dodáváme celosvětově papírenské stroje, linky přípravny látky a zařízení pro přípravu aditiv.

Mzdová/ý účetní

Pro zahraniční, nově vznikající společnost, která bude působit v prostorách výrobního areálu společnosti PAPCEL v Litovli hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění zpracování mezd a komplexního mzdového účetnictví
  • Komunikace se zaměstnanci a poradenství v oblasti mezd
  • Komunikace s orgány státní správy a s kontrolními orgány
  • Administrace docházkového a personálního informačního systému
  • Zpracování ročního vyúčtování mezd, přihlášky, odhlášky, ELDP, přehledy ZP/SP
  • Provádění exekucí
  • Příprava podkladů pro analýzy mezd, reporting apod.
  • Spolupodílení se na tvorbě mzdových předpisů
  • Administrace mzdových podkladů, archivace a jejich správa
  • Kontinuální sledování legislativních změn

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření nebo praxi v oboru alespoň 5 let
  • Znalost mzdové problematiky a orientace v pracovně-právních předpisech
  • Dobré komunikační dovednosti pro jednání se zaměstnanci a poskytování poradenství v oblasti mezd
  • Zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • Aktivní znalost angličtiny výhodou

NABÍZÍME:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu (s pevnou částí od 8:00 do 13:00)

Společnost
PAPCEL, a.s.
Adresa
Uničovská 132/19, Litovel
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PAPCEL, a.s., Filip Wrnata