Pro našeho klienta, jednu z největších investičních skupin v obl. nemovitostí, hledáme kandidáty na pozici

ODBORNÝ ASISTENT/KA

Náplň práce:

- administrativní a odborná podpora výkonného ředitele

- příprava finančních reportů a analýz

- spolupráce na projektech při jejich přípravě a realizaci

- tvorba prezentací, zpracování a kontrola podkladů

Co požadujeme?

- VŠ vzdělání ekonomického směru

- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

- pokročilá znalost MS Office

- analytické myšlení, samostatnost, pečlivost

- schopnost rychlé orientace v IT systémech a firemních procesech

Co nabízíme?

- zázemí úspěšné a stabilní společnosti

- rozmanitá pracovní náplň s možností kariérního růstu

- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy přímo u stanice metra B

- 5 týdnů dovolené

- 5 sick days

- jazykové kurzy

- Multisport karta

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Společnost
Comac jobs s.r.o.
Adresa
Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Administrativa, Asistentka, Odborný asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Comac jobs s.r.o., Petra Hancová
+420 725 480 972