Společnost Geus okna a.s. je stálicí na českém trhu v oblasti výroby a montáží oken, která umí nabídnou zajímavou a činorodou práci. Jsme hrdi na to, že jsme stabilní, ryze českou společností s historií píšící se od 1.2.1992.

Účetní / mzdová účetní

POŽADUJEME:

* středoškolské vzdělání

* praxe minimálně 2 rok na pozici účetní ne fakturantka

* znalost zpracování mezd

* praxe s kontrolingem (analytické myšlení)

* praxe s účtováním rozpracované výroby a skladů VÝHODOU

* znalost programu Premiér vítána

* znalost práce na pc

* pečlivost, komunikativnost, loajálnost, bezúhonnost

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

* zajištění činností svěřeného úseku účtárny jako je zpracování mezd, účetních výkazů, kontrolování účtů

* účtování dokladů, banky

* vedení pokladny, vystavování faktur

* obhajoba kontrol

* příprava výkazů

NÁBÍZÍME:

* zázemí stabilní ryze české společnosti

* stravenky 100 Kč na směnu

* pracovní doba 7:00 – 15:30 h

* možnost kariérního růstu

* podpora vašich nových nápadů

* zázemí v Kralupech

Společnost
Geus okna a.s.
Adresa
U Dýhárny 1162, Kralupy nad Vltavou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.