Zaměřujeme se na vývoj informačních systémů a rádi bychom v našem kolektivu přivítali nového kolegu.

Pracovník uživatelské podpory informačního systému

Pozice:

Pracovník podpory uživatelů informačního systému. Práce na plný i částečný úvazek (minimálně poloviční).

Koho hledáme:

Hledáme člověka do týmu, který se nebojí komunikovat, je optimistický a přistupuje k úkolům aktivně.

Popis práce:

Pracovník bude komunikovat s uživateli informačního systému, přijímat dotazy telefonicky a emailem, odpovídat na ně. Bude se snažit uživatelům poradit, případně jim pomoci vzdáleně. U technických problémů je předá k dořešení technické podpoře.

Zaučení:

Pracovník bude kompletně zaučen. Nemusí tedy mít znalosti systému. Podstatná je ochota se učit, mít přiměřené logické a matematické myšlení a umět komunikovat po telefonu. Není zapotřebí znalost cizího jazyka, ale je nutné ovládat češtinu, a to v mluvené a psané formě.

Možnost rozvoje:

Po zvládnutí a zapracování na pozici podpory předpokládáme, že pracovník může zúročit své znalosti a dovednosti i na pozici lektora. Také se bude podílet na tvorbě dokumentace, na testování uživatelských funkcí. Máme v plánu dále rozvíjet komunitu našich uživatelů. Máte-li vlohy a znalosti práce se sociálními sítěmi, je to výhodou. Práce bude různorodá, rozhodně se nejedná o nudnou a stále se opakující rutinu.

Náplň práce:

  1. Podpora uživatelů na telefonu a emailu
  2. Evidence uživatelských požadavků a jejich komunikace do týmu
  3. Předávaní zpětné vazby programátorům + hlášeni chyb
  4. Testovaní nových funkcí vytvořených vývojáři
  5. Aktualizace uživatelské příručky a další dokumentace

Požadujeme:

  1. Vzdělání zakončené maturitou
  2. Trestní bezúhonnost
  3. Příjemné vystupování a komunikativnost po telefonu, písemně i osobně
  4. Znalost práce s PC Windows na úrovni kancelářských dovedností
  5. Samostatnost, zodpovědný přístup a pečlivost
  6. Dlouhodobou spolupráci, neboť zaučení a start bude trvat několik měsíců
  7. Logické myšlení a schopnost počítat, tedy elementární finanční a účetní aritmetika a procenta

Jaké vlastnosti jsou výhodou:

  1. Orientace v právní oblasti, zejména v oboru insolvence
  2. Umět říkat „NE“, neboť někdy nastanou situace, kdy je třeba komunikovat hranice
  3. Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  1. Práce ve společnosti, které je lídrem v oblasti SW pro insolvenční správce
  2. Mladý optimistický kolektiv
  3. Pohoda na pracovišti a žádní despotičtí nadřízení
  4. Zaměstnanecké benefity (stravenky, fitko a další co nám přijde samozřejmé, ale jinde je to benefit)
  5. Zaučení v problematice
  6. Dlouhodobou stabilní práci
  7. Možnost osobního rozvoje a růstu
  8. Sickdays a možnost vzít si náhradní volno.
  9. Občas práce z domova

Pro koho je pozice vhodná:

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a cítíte, že taková pozice je Vám šitá na tělo. Pokud chcete práci, kde se můžete přiměřeně realizovat. Důležité, co chceme sdělit, že nemusíte mít předchozí praxi, vše se můžete naučit, důležité jsou osobnostní předpoklady.

Pokud jste po mateřské dovolené, nebo máte menší děti, nemusíte mít strach, vyjdeme Vám vstříc.

Společnost
ARET Praha s.r.o.
Adresa
Štěrboholská 184/28, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Zákaznický servis, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.