Mias OC spol. s r. o. je vedoucí společností v oblasti komplexních služeb souvisejících s realizací kancelářských a veřejných interiérů.
Jsme výrobně obchodní společnost s 30 letou tradicí.

Marketing Manager

Má na starosti propagaci a materiály pro podporu prodeje. Provádí analýzu trhu, zajišťuje uvádění nových produktů na trh při úzké spolupráci s vývojovým oddělení a partnery.

Má velký podíl na rozvoji korporátní identity společnosti, stejně jako na komunikaci s partnery a klienty.

Popis pracovní pozice:

  • řízení návrhu a výroby tiskovin a marketingových materiálů
  • tvorba jednodušších tiskovin
  • tvorba ceníků
  • správa webu a sociálních sítí
  • řízení marketingových aktivit
  • spolupráce s oddělením vývoje

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • výborné organizační schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti
  • výborná znalost práce na PC (MS Office, Adobe Acrobat …)
  • schopnost práce v grafickém programu (InDesign, Photoshop ...)
  • výhodou je znalost 3D programů (AutoCAD, TurboCad, ScetchUp ...)
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme:

  • atraktivní a odpovědnou pracovní pozici v renomované společnosti
  • možnost profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy

Společnost
Mias OC spol. s r.o.
Adresa
Krouna
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mias OC spol. s r.o., Aleš Sokolík