Do německé firmy, která dodává po celém světě zdravotnické výrobky, hledáme nového Java vývojáře. V ČR patří ke špičce ve svém oboru, jejími zákazníky jsou kromě specializovaných zařízení i běžní spotřebitelé.

Využívané technologie
Java EE (Spring), JavaScript (Angular, React, jQuery)

Náplň práce
• cca 70 % – rozvoj a podpora interních aplikací (Kanban)
• cca 30 % – mezinárodní projekty na vytváření integrovaného globálního softwaru (Scrum)
• kontakt s uživateli
• možnost podílet se na celém vývojovém cyklu – od analýzy po deployment a support
• semiflexibilní pracovní doba (core hours od 9 do 14 hod.)

Tým
• čtyři programátoři
• velmi nízká fluktuace

Co je potřeba?
• 1+ rok zkušenost s Java EE
• základní znalost JavaScriptu
• komunikativní angličtina

Benefity
• 10 % bonus ke mzdě při splnění nastavených cílů
• pravidelný home office v pátek, po domluvě je možný další home office
• možnost IT kurzů plus lekce angličtiny
• pro studenty možnost upravit pracovní dobu, například mít jeden den v týdnu volno
• 5 týdnů dovolené, stravenky

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám Váš životopis a domluvíme se na dalším postupu.

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CPL Jobs s.r.o., Tomáš Létal
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.