Simply You Pharmaceuticals a.s., společnost působící na českém a evropském trhu, přední výrobce doplňků stravy, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků, v jejímž portfoliu jsou značky jako Da Vinci Academia, Cannaderm, Imunit, Priessnitz, Clavin, ArginMax, Elasti-Q a další hledá posilu na pozici:

Marketingový/á asistent/ka

Náplň práce:

- spolutvorba a řízení finančních plánů a rozpočtů svěřených produktů

- spoluřízení všech prvků marketingového mixu s důrazem na produktovou a komunikační část

- realizace dohodnutých marketingových a obchodních strategií svěřených produktů

Požadujeme:

- zodpovědnost, pracovitost, samostatnost, kreativitu, pozitivní myšlení, iniciativu, časovou flexibilitu, velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti

- výhodou jsou znalosti / zkušenosti z marketingu, ideálně v rychloobrátkovém sektoru

- SŠ/VŠ vzdělání, znalost MS Office, ŘP sk. B, anglický jazyk výhodou

Nabízíme:

- zodpovědnou, zajímavou a tvůrčí práci v mladém kolektivu dynamické společnosti

- atraktivní a motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi

- plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou, notebook, mobilní telefon, cílené vzdělávání a další firemní benefity

Termín nástupu:

IHNED nebo dohodou

Společnost
Simply You Pharmaceuticals a.s.
Adresa
Vítkov
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Farmacie, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.