HiTES CE s.r.o. zabývající se zajišťováním hlasových a datových komunikačních řešení pro firemní zákazníky a poskytováním instalačních a servisních služeb pro dodavatele telekomunikačních technologií a pro telekomunikační operátory hledá vhodné kandidáty a kandidátky na obsazení pracovní pozice:

TECHNIK pro instalace telekomunikačních a dat. technologií

• Pozice:

Technik pro instalace telekomunikačních a datových technologií – instalace přepínačů a IP směrovačů, vlnových multiplexerů, měřících prvků, bezdrátových sítí (WiFi), strukturovaných kabeláží, vybavení serveroven, jednotek UPS apod. , pro projekty na území ČR.

• Zodpovědnost pozice:
Samostatná činnost zahrnující montáž a servis aktivních prvků, vybavení serveroven, instalace měřících zařízení (čidla), bezdrátových sítí WiFi včetně kabelových tras v objektech, základní konfiguraci zařízení a spolupráci s dohledovým centrem. Příprava podkladů pro tvorbu dokumentace skutečného provedení (převážně formou fotodokumentace), montážní práce převážně samostatně příp. v malé skupině v daném regionu i celé ČR.

• Profil ideálního kandidáta:
- SŠ vzdělání - elektro
- orientace v technické dokumentaci a čtení elektrotechnických schémat
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B
- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- ochota cestovat a pracovat po celém území ČR
- zkouška vyhl.50/1978 Sb., §6 nebo vyšší
- zkušenosti s instalací datových prvků - přepínače, směrovače - výhodou

• Pro region:

PRAHA

• Nabízíme:
Dlouhodobou pracovní perspektivu v stabilní společnosti, HPP na dobu neurčitou. Odpovědnou práci na realizaci projektů společnosti. Nadprůměrné finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem kandidáta, příspěvek na stravování, možnost používání služebního auta k soukromým účelům. (Možná spolupráce i s OSVČ.)


Pokud jsme Vás oslovili, zašlete, prosím, svůj životopis na e-mail.

• Informace o nabízené pozici Vám sdělíme na tel. 582 307 222, 604 222 424

Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost HiTES CE s.r.o. zpracovávala a uchovávala v personální databázi pro toto výběrové řízení a taktéž pro účely náboru a výběru na jiné vhodné volné pracovní pozice.

Zasláním svého životopisu tedy vyslovujete dobrovolný souhlas, aby správce osobních údajů společnost HiTES CE s.r.o. i nad rámec tohoto výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovával Vaše osobní údaje pro účely evidování Vaší osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas udělujete na dobu 6ti měsíců od data zaslání životopisu. Souhlas lze kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.


Kontakt:
HiTES CE s.r.o.
Vilém Šimánek
www.hites.cz
Tel:604 222 424


Informace o pozici

Společnost
HITES CE s.r.o.
Adresa
K Červenému dvoru 3269/25a, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Telekomunikace, Elektrotechnik, Technik, Zkušební technik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

HiTES CE s.r.o., Vilém Šimánek
604 222 424, 582 307 222