Jsme poskytovatelem vývojových, designérských a konstrukčních služeb v oblasti automobilového průmyslu.

Specialista na digitální stavbu modelu

Pro naši pobočku v Mladé Boleslavi hledáme nové kolegy na pozici:

Náplň práce:

  • Práce v týmu na projektech
  • Kompletace již vytvořených konstrukčních dílů
  • Spolupráce na vývojových projektech
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • Alespoň středoškolské vzdělání technického směru
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Schopnost orientovat se v technických výkresech

Výhodou:

  • Znalost některého 3D softwaru
  • Zájem o automobilový průmysl
  • Základní orientace v programu Catia
  • Praxe a zkušenosti v oboru
  • Konstrukční myšlení
  • Znalost Aj nebo Nj

Nabízíme:

  • Flexibilní práci na HPP
  • Možnost odborného rozvoje
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity /stravenky, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy/
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Práce je vhodná i pro absolventy

Společnost
Marpl Design, s. r. o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Technik ve strojírenství, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.