PROMET GROUP, a.s.

Zaměřením skupiny PROMET GROUP je již od roku 1992 oblast metalurgie, odkud společnosti ve skupině navázaly také na strojírenství a další podpůrné oblasti jakými jsou logistika a správa nemovitostí. Naším cílem je rozvíjet tyto segmenty jako technické oblasti, ale také jako atraktivní pracovní prostředí.

Strojní inženýr řízení výroby

Co vás čeká

Sestavování plánu výroby v návaznosti na plán prodeje - v souladu s kapacitními propočty a s ohledem na dodržování požadovaných termínů realizace.

Plnění cílů v oblasti jakosti a kvality.

Koordinace činností jednotlivých výrobních středisek - dílen.

Spolupodílení se na zpracování technicko-organizačních projektů pro rozvoj výrobní základny.

Zajištění optimálního využití konkrétních řízených výrobních kapacit.

Zdokonalování systému preventivních postupů (pro zabezpečení výroby) s cílem předcházet poruchám výrobního procesu.

Vytváření odpovídajících podmínek bezpečné práce, protipožární prevence a snižování negativních vlivů výrobního procesu na životní prostředí.

Sledování trendů modernizace výrobního procesu.

Spolupodílení se na realizaci nových výrobních projektů.

Koordinace činností při zadávání výrobních externích kooperacích.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ekonomika a řízení ve strojírenství a kovovýrobě, kovové materiály a slitiny a jejich vlastnosti (např. tvrdost, pružnost, houževnatost aj.), strojní součásti a polotovary a jejich parametry (rozměry, jakost povrchu aj.), základy technologií ve strojírenství a v kovovýrobě, základní druhy strojů a zařízení, systémy a standardy jakosti a kvality ve strojírenství a kovovýrobě, automatizované systémy řízení výroby CAD/CAM, technologie obrábění kovů.

Výhodou bude, pokud budete umět

Operativní řešení organizačních a provozních problémů ve strojírenské výrobě, orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení, určování optimálního využívání výrobních a pracovních kapacit na pracovištích strojírenské výroby, sestavování operativních plánů strojírenské výroby, kontrola plnění operativních plánů strojírenské výroby, stanovování výrobních zařízení pro strojírenskou výrobu, koordinace průběhu a vazeb výrobních činností v strojírenské výrobě, koordinace operativních plánů strojírenské výroby s ostatními útvary organizace, zajišťování mezipodnikové kooperace ve strojírenské výrobě, vedení provozní dokumentace ve strojírenské výrobě.

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí podniku ve skupině.


Informace o pozici

Společnost
PROMET GROUP, a.s.
Adresa
Ratiboř
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Strojní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel