Zavedená společnost v oblasti komunikačních technologií hledá do své pobočky v blízkosti České Třebové pracovníka na pozici:

APLIKAČNÍ / PROJEKTOVÝ INŽENÝR s AJ

Pracovní náplň:
• technická podpora zahraniční klientely z různých průmyslových odvětví
• návrhy řešení při odstraňování technických problémů produktů
• aktivní vedení a správa technické části prodeje
• spolupráce s technickým úsekem, obchodníky a produktovými manažery

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo praxi v telekomunikacích, počítačových sítích a pod.
• orientaci v technologiích GSM/ UMTS/LTE,WiFi, protokolů TCP/IP
• znalost OS Linux
• znalost AJ na komunikativní úrovni
• samostatný a proklientský přístup

Nabízíme:
• zajímavou práci na mezinárodních projektech u perspektivní společnosti
• velmi dobré finanční ohodnocení
• možnost kariérního postupu
• balíček zaměstnaneckých benefitů

• termín nástupu: dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobilní číslo: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, IT konzultant, Project Manager, Specialista mobilních technologií, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.