Chcete pracovat v dynamickém mezinárodním prostředí, kde se však stále drží atmosféra "rodinné firmy"? Zajímá Vás IT a projektový management a domluvíte se anglicky? Pak čtěte dál!

V našem rozvíjejícím se IT týmu se staráme o SW pro online dotazování přes web, tablet, smartphone a další mobilní zařízení. Dále spravujeme externí i interní SW zaměřené na výzkum a sběr dat. Programujeme na míru moderní a uživatelsky příjemné online reportingy pro české i mezinárodní klienty.

Nyní hledáme kolegy na pozici:

Manager řízení webových projektů

Co budete dělat?

  • U klientů zjistíte, co je trápí, jaké výzvy řeší.
  • Vymyslíte a nabídnete jim řešení pro jejich situaci.
  • Pro tým vývojářů připravíte detailní zadání v podobě funkční specifikace aplikace.
  • Budete dohlížet na realizaci projektu a přijímat korektivní rozhodnutí, pokud nepůjde vše podle plánu.
  • Budete koordinovat implementaci řešení u klienta.

Co očekáváme?

  • VŠ vzdělání ideálně se zaměřením na IT nebo projektový management výhodou
  • Aktivní angličtinu pro denní komunikaci se zahraničními klienty (min. B2)
  • Znalosti chodu online aplikací a/nebo SQL velkou výhodou
  • Ochotu se učit novým věcem, logické uvažování
  • Schopnost přemýšlet nad řešením mimo rámec
  • Samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů

Co Vám nabízíme?

  • Práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v mezinárodním prostředí
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty
  • Práci v mladém a přátelském týmu, kde se dbá na týmovou spolupráci
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Možnost profesního rozvoje v rámci IT projektového managementu s přesahem do vývoje (webové kurzy, účast na přednáškách v pracovní době, ...) a další benefity (stravenky, Multisport karta, volno na Vánoce, nápoje na pracovišti zdarma, další partnerské výhody)
  • Po zaučení možnost občasné práce z domova

Chcete nás lépe poznat a podívat se jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš nový Proudly profil!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.