Onlio, a.s. je moderní ambiciózní firma, která může nabídnout více než 25 let zkušeností svého teamu v oblasti informačních technologií a světa IT. Vyvíjíme, implementujeme a podporujeme unikátní softwarové aplikace a jejich řešení.

PROJEKTOVÝ MANAŽER V IT

  • Jsi aktivní a máš rád(a) rychlé tempo?
  • Zajímají tě nové technologie?
  • Přidej se k nám.
  • Hledáme projektového manažera, který se nebojí uplatnit své nápady v přátelském prostředí svobodomyslné firmy s pozitivní firemní kulturou.
  • Přijď se podívat na palubu naší lodi, abys zjistil že chceš plout s námi.

Náplň činnosti

  • budeš řídit projekty SW řešení dodávaných na zakázku a dodávky systémů DMS pro významné klienty, se kterými budeš komunikovat
  • budeš zodpovědný za rozpočet, harmonogram, čerpání kapacit přidělených projektů a včasné předání projektu
  • zúročíš své znalosti agile i waterfall metod řízení projektů
  • dostaneš prostor pro skutečné řízení projektů bez zbytečné administrativní zátěže – o to se postarají naše automatické reporty :o)
  • staneš se součástí rostoucí firmy a budeš mít příležitost ovlivnit změny interních procesů

Očekáváme

  • předchozí zkušenost s vedením projektů ideálně v IT oblasti
  • přehled o technologiích a problematice SW vývoje
  • drive, samostatnost, spolehlivost
  • silné komunikační dovednosti vůči klientovi i vůči kolegům ve firmě
  • schopnost při řízení projektu identifikovat a využít nové obchodních příležitosti
  • umět jasně definovat požadavek klienta a dokázat vymyslet optimální řešení

Nabízíme

  • vedle fixní mzdy máme také zajímavé finanční odměny
  • dostaneš příležitost zastřešit a zorganizovat nemalé množství zajímavých projektů
  • tvým dobrým nápadům se rozhodně bránit nebudeme
  • stabilní přátelský kolektiv v příjemném pracovní prostředí
  • podporujeme další vzdělávání (školení,kurzy, certifikace, PRINCE2, PRINCE2 Agile)
  • využíváme flexibilní pracovní dobu, homeoffice
  • můžeš u nás pracovat na HPP nebo jako externí spolupracovník
  • kurzy angličtiny
  • cvičení na pracovišti
  • Multisport kartu
  • občerstvení na pracovišti
  • teambuildingy
  • pracoviště v moderních kancelářích na Praze 7 poblíž Holešovické tržnice s bezproblémovým parkováním

Společnost
Onlio, a.s.
Adresa
U garáží 1611/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Project Manager, IT ředitel/manažer, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Onlio, a.s.