člen UNIPETROL Group, zabývající se přepravou pohonných hmot, hledá vhodného (vhodnou) uchazeče (uchazečku) na pracovní pozici:

Finanční účetní (vhodné i pro absolventy)

pro své pracoviště v sídle společnosti, Praha 8, Střelničná 2221/50

Požadavky:
• středoškolské vzdělání s maturitou,
• praxe v účetnictví je výhodou NIKOLIV podmínkou

• zájem o účetnictví a ochota učit se nové věci
• znalost práce na PC (MS Office - Word a Excel),
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
• schopnost týmové spolupráce,

Náplň:
• evidence došlých faktur a jejich zaúčtování
• správa databáze likvidity
• správa pohledávek
• provádění úhrad došlých faktur
• a další

Nabízíme:
• zaměstnanecké výhody
• poukázky na odběr pohonných hmot
• odpovídající finanční ohodnocení
• týden dovolené navíc
• zázemí prosperující společnosti
• příspěvek na penzijní připojištění
• stravenky
• karta MULTISPORT pro zaměstnance i rodinné příslušníky
• mobilní telefon

Nástup: dohodou

V případě zájmu zašlete prosím svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem.

Děkujeme Vám za Váš zájem o pracovní pozici. Pokud budete přizván/a do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat nejpozději do 14ti dnů. V případě, že se Vám do 14ti dnů od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti z důvodu upřednostnění uchazečů, kteří lépe vyhovují našim požadavkům na obsazovanou pracovní pozici. Velmi rádi si Vás dovolíme, v případě jiné zajímavé profesní nabídky, kontaktovat.
Děkujeme za pochopení.

Společnost
PETROTRANS, s.r.o.
Adresa
Střelničná 2221/50, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.