Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce, je odborný velkoobchod v oblasti sortimentu topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě. Krom velkoobchodního prodeje disponuje koupelnovými studii, čímž se zaměřuje také na dodávky koupelnového vybavení, včetně 3D návrhů.“

Projektový manažer - oblast Praha, střední Čechy

Projektový manažer

Baví Vás práce na projektech, komunikace s investory, architekty, generálními dodavateli?

Láká Vás práce na zajímavých projektech, například hotelů, bytových domů, administrativních budov?

Pokud máte dobré obchodní dovednosti, logické a technické myšlení, pak máme volnou pozici přímo pro Vás, s těmi nejlepšími nástroji pro práci

Na prémiové studio v Praze - Karlíně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektový manažer.

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň?

  • Komunikace se stávajícími a novými klienty
  • Hledání nových obchodních příležitostí
  • Zpracování podkladů a cenových kalkulací
  • Koordinace projektu s ostatními odděleními

Co od Vás očekáváme?

Co Vám nabízíme:

  • Práci v stabilní, dynamické společnosti, která je na trhu 27 let.
  • Kancelář a zázemí v exklusivním showroomu www.marokarlin.cz
  • Příjemný kolektiv
  • Zajímavé, motivační ohodnocení
  • Služební automobil, mobil, notebook
  • Nabídkové oddělení, pro pomoc při tvorbě cenových nabídek.
  • Zaškolení v systému firmy a produktů.
  • Sick days

Termín nástupu: možný ihned

V případě zájmu zašlete CV. Pokud bude vyhovovat požadované pozici, budeme Vás kontaktovat a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Společnost
Maro s. r. o. , obchod a projekce
Adresa
Rohanské nábřeží 678/29, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.