Jsme součástí nadnárodní společnosti zabývající se regenerací a zušlechtěním kohoutkové vody. Firma má sídlo v Berlíně a Česká Republika je v popředí jejího zájmu. Je poměrně časté, že lidé raději pijí vodu balenou, protože kohoutková jim nechutná.

Co vás čeká

Hledáme kolegy na pozici obchodního zástupce pro region Prahy. Tvým úkolem budou obchodní schůzky u developerů, bytových družstev, ve školkách a školách, ve sportovních klubech, ve zdravotnických zařízeních a v neposlední řadě v jakékoliv firmě, kde jim vysvětlíš výhody pití vody z kohoutku a nabídneš elegantní doživotní řešení, jaké nikdo jiný nemá.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Čekáme od tebe náturu obchodníka, zdravé, sebevědomé vystupování, pracovitost a odpovědný přístup. Zároveň bys měl být trpělivý, vytrvalý a houževnatý, jakkoliv se výsledky mohou dostavit i velmi rychle.

Oceníme

pokud jsi vyznavačem zdravého životního stylu, sportuješ, zajímáš se o to co jíš a piješ, jasnou výhodou je vzdělání v oboru (zdravotnictví, potravinářství).

Co vám můžeme nabídnout

Vyhovuje Ti spíše práce na vlastní IČ? Nebo raději hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou? Nic není nemožné, pokud se prokážeš jako ten pravý člověk do našeho týmu
Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům, která není nahoře nijak omezena. Nabízí se Ti zcela nový trh a zákazník za každými dveřmi
Na začátek dostaneš volný tarif na domlouvání schůzek. Po zapracování notebook, automobil, vzdělávací a motivační kurzy, konzultace 1x týdně, jinak práce z domu.
Ozvi se nám, pokud Tě voda jen trochu zajímá, vždycky to stojí za konzultaci, ke každému uchazeči povedeme individuální přístup.


Informace o pozici

Společnost
IMPASS,s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook
Zařazeno: Potravinářství, Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel