Investiční skupina Comfort Finance Group CFG působí na českém trhu od roku 2012. Jádro aktivit skupiny tvoří licencovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů Comfort Money a nemovitostní společnost CFG Real Estate, která se specializuje na výkupy a pronájmy rezidenčních nemovitostí.

Obchodní manažer pro investiční skupinu

Rosteme a posilujeme svoji pozici na trhu, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho obchodního týmu.

Pracovní náplň:

· komunikace a posilování obchodních vztahů se stávajícími investory

· aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

· kompletní vedení obchodního případu (account management)

· spolupráce a rozvoj partnerské sítě

Očekáváme:

· VŠ/SŠ vzdělání

· zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky

· komunikační a obchodní dovednosti

· orientaci na výsledky a osobní růst

Nabízíme:

· zajímavé finanční ohodnocení s fixní a bonusovou složkou

· příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností

· stravenky v hodnotě 100 Kč

· plně hrazenou multisport kartu

· občerstvení na pracovišti

· příjemné pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu

Společnost
COMFORT FINANCE GROUP CFG LTD, odštěpný závod
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

COMFORT FINANCE GROUP CFG LTD, odštěpný závod, Jana Blechová