Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Mzdová účetní - přesah do personalistiky #pgZM0

Pracovní náplň:

Zajímá Tě oblast lidských zdrojů a chceš si v tomto oboru dále prohlubovat své znalosti? Orientuješ se ve mzdové problematice a zákoníku práce? Baví Tě jak komunikace s lidmi, tak i administrativa?
Pro přední nadnárodní výrobní společnost hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce:
- Kompletní vedení mzdové a personální agendy
- Příprava pracovně-právních dokumentů a podkladů ke mzdám
- Komunikace s externím zpracovatelem mezd
- Správa HR databáze a docházkového systému
- Komunikace s institucemi státní správy
- Podpora HR procesů (správa, evidence OOPP, zákonná školení apod.)

Nabízíme:

- Motivující finanční ohodnocení
- Odborné interní a externí zaškolení
- Pružná pracovní doba
- Firemní vzdělání
- 13. a 14. mzda
- Příspěvek na stravování ve výši 100 Kč/den
- Příspěvek na dopravu/penzijní připojištění
- Multisport karta

Požadujeme:

- SŠ s maturitou/VŠ vzdělání
- Znalost mzdové problematiky PODMÍNKOU
- Znalost MS Office
- Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Mzdová účetní, Personalista, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531