Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

OBCHODNÍK - DRAVEC #178l5

Pracovní náplň:

Jsi bojovník každým coulem? Nebojíš se výzev? Víš co je obchod? Chceš být stále v pohybu? Máš rád/a volnost? Umíš se rozhodovat? Chceš vydělávat hodně peněz? ANO?
Můžeš pracovat pro firmu s více jak stoletou tradicí, jedním z hlavních hráčů ve svém oboru.

Náplň práce:
- obchod, obchod, obchod
- vyhledávání nových zákazníků (cílová skupina - developeři, investoři, stavební společnosti, projekční kanceláře, SVJ - bytová družstva, architekti a další profese, které souvisí s nemovitostmi)
- komunikace se stávajícími zákazníky a dohled nad realizací zakázek

Nabízíme:

- 30 - 40 tisíc fix i s minimální praxí + provize
- pružnou pracovní dobu a volnost
- dobré zázemí, slušné chování, absolutní podporu
- motivační prostředí
- řadu prima pracovních nástrojů jako je auto i pro soukromé účely, iPhone, notebook
- mnoho benefitů - stravenky, pojištění, 5 týdnů dovolené, atd, atd

Požadujeme:

- soutěživost, tah na bránu, bojovnost a chuť do práce
- perfektní vyjadřovací, přesvědčovací a komunikační dovednosti
- zájem o růst a vzdělávání v oboru
- SŠ nebo VŠ + střední znalost AJ
- dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
- dobrý písemný projev

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jan Turek