Náplň práce

  • instalace internetových přípojek přímo u zákazníků
  • výstavba a servis optické / bezdrátové sítě
  • pohotovostní služba pro zajištění provozu servisovaných zařízení
  • péče o stávající zákazníky
  • vedení skladového hospodářství instalačního materiálu

Požadujeme

  • základní znalosti datové sítě (nastavení a změna IP adresy, určení rozsahu sítě, orientace v terminologii)
  • manuální zručnost
  • schopnost práce ve výškách
  • pečlivost, spolehlivost a dobré vystupování
  • chuť se neustále zdokonalovat a učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • perspektivní zajímavou práci v dynamickém oboru
  • motivační finanční ohodnocení, které ovlivňujeme sami svým výkonem a přístupem k práci
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • možnost profesního i osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci s moderními technologiemi, účast na zajímavých projektech
  • služební telefon a notebook
  • možnost užívání firemního automobilu
  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pohodový kolektiv
  • nástup – dle dohody s kandidátem

Společnost
COMFEEL s.r.o.
Adresa
Dr. Hořice 691, Mnichovo Hradiště
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.