Náplň práce

  • plánování a realizování marketingové strategie firmy,
  • zodpovědnost za svěřené marketingové a obchodní aktivity,
  • marketingová komunikace prostřednictvím jednotlivých nástrojů (web, sociální sítě, akce, prezentace u VIP partnerů),
  • komunikace s VIP klienty,
  • příprava a koordinace marketingovým materiálů,
  • tvorba strategických prezentací,
  • spolupráce s obchodním týmem společnosti – schopnost prezentovat produktovou nabídku u VIP obchodních partnerů,
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí,
  • podílení se na tvorbě nových produktů a jejich prezentace u VIP obchodních partnerů,
  • komunikace a spolupráce napříč společností.

Požadujeme

  • Min. 1 roky praxe v marketingu, produkci, médiích, reklamní agentuře,
  • vítány jsou i zkušenosti na pozici obchodníka, obchodního manažera,
  • znalost a zkušenosti z ICT trhu – velkou výhodou,
  • ovládání pravopisu ČJ - psaní tiskových zpráv, textů, podkladů, emailů, návrhů smluv,
  • zkušenosti s využíváním bannerové reklamy,
  • psaní PR článků,
  • správa PPC kampaní, webových prezentací a práce s dalšími on-line nástroji,
  • výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti,
  • aktivní samostatný přístup k práci, spolehlivost, kreativitu a flexibilitu,
  • orientaci na výsledek a obchodní talent,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • chuť pracovat a přímo se podílet a ovlivňovat hospodářské výsledky firmy,
  • práce s PC na vysoké úrovni,
  • schopnost řešit problémy, logické myšlení,
  • aktivní řidič (skupina B),
  • internet – pokročilý,
  • Microsoft Office – pokročilý.

Nabízíme

  • perspektivní zajímavou práci v dynamickém oboru
  • motivační finanční ohodnocení, které ovlivňujeme sami svým výkonem a přístupem k práci
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • možnost profesního i osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci s moderními technologiemi, účast na zajímavých projektech
  • služební telefon a notebook
  • možnost užívání firemního automobilu
  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pohodový kolektiv
  • nástup – dle dohody s kandidátem

Společnost
COMFEEL s.r.o.
Adresa
Dr. Hořice 691, Mnichovo Hradiště
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Telekomunikace, Obchodní zástupce, Specialista marketingu, Merchandiser, Online Marketing, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel