Azylový dům v Horních Počernicích poskytuje pobytové a sociální služby na přechodnou dobu rodinám s dítětem/dětmi v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení a podporuje jejich sociální začleňování.

pracovník v soc. službách v azylovém domě pro rodiny

Azylový dům pro rodiny s dětmi přijme pracovníka/pracovnici v sociálních službách.

Nabízíme zajímavou práci v organizaci s dlouholetou tradicí.

Požadujeme:

  • střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu dle Zákona 108 o sociálních službách§ 116, odst. 5 b). Lze doplnit po nástupu na pracovní pozici.
  • komunikativnost a schopnost spolupráce v týmu
  • uživatelská znalost PC (MS office, internet)
  • vstřícný a citlivý přístup k uživatelům cílové skupiny (rodiny s malými dětmi)
  • bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • zodpovědný přístup k práci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu zahrnující i víkendy

Pracovní náplň:

  • přímá práce s uživateli a novými zájemci o služby azylového domu
  • základní administrativní agenda azylového domu
  • poskytování základního sociálního poradenství
  • poskytování individuální sociální práce
  • nácvik dovedností s uživateli služby
  • spolupráce a podpora uživatelů při plnění podmínek resocializačního procesu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace s mnohaletou tradicí
  • pravidelná supervizní týmová setkání
  • benefity v podobě stravenek ,masáže,sick days, 5 týdnů dovolené
  • podporu při dalším vzdělávání
  • přátelský kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí v areálu se zahradou
  • pracovně právní vztah formou pracovní smlouvy na hlavní pracovní poměr
  • finanční odměna 20 000 - 23 000,- + příplatky za práci v noci a o víkendech
  • nástup dle dohody

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 730 808 882 (kontaktní osoba Mgr. Pavel Kholl) Informace o organizaci: www.skphopo.cz

Společnost
Středisko křesťanské pomoci Horní Počernice
Adresa
Křovinovo náměstí 11/16, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 20 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.