Úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje a vývoje software pro stavebnictví a strojírenství se sídlem na Praze 4 hledá vhodné kandidáty na pozici Technický specialista/konzultant TZB. Máte zkušenosti s projektováním TZB? Máte dobrou znalost práce v Autodesk Revit MEP? Potom hledáme právě Vás!

Náplň práce:
Technická podpora uživatelů projekčního SW
Konzultace u uživatelů
Školení SW produktů
Spolupráce při nasazování nových technologií u zákazníků

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání - stavební obor
Nutná praxe v oblasti projektování TZB
Dobrá znalost Autodesk Revit MEP
Schopnost samostatného plnění zadaných úkolů
Časová flexibilita, ŘP skupiny B
Znalost AJ

Nabízíme:
Možnost osobního i profesního rozvoje
Přístup k nejmodernějším technologiím a know-how v dynamickém prostředí mezinárodní společnosti
Zázemí stabilní mezinárodní firmy

Společnost
GRAITEC s.r.o.
Adresa
Jeremenkova 1160/90a, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Stavebnictví a reality, IT konzultant, Projektant, Pracovník help desku, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GRAITEC s.r.o., Petr Teska
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.