Společnost Ingeteam a.s. patří do skupiny Ingeteam Group (www.ingeteam.com) zabývající se průmyslovou automatizací a využitím obnovitelných zdrojů energií. Hlavním zaměřením naší společnosti jsou kompletní elektro dodávky pro hutní, strojní a energetické technologické celky včetně elektroinženýringu (projekty na klíč). Vlastními interními kapacitami řešíme především inženýrskou část těchto projektů, včetně vývoje aplikačního SW. Našimi zákazníky jsou místní i zahraniční firmy.

PLC Programátor

Co vás čeká

Budete pracovat v příjemném prostředí s prima kolegy a občas v zahraničí. Pokud si na uvedené požadavky odpovíte kladně, potom jste vhodný kandidát a my se s Vámi rádi setkáme osobně.

· Analýza vstupních podkladů a požadavků zákazníka.
· Vytváření dokumentace pro tvorbu SW aplikací.
· Spolupráce při vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě grafických návrhů a požadavků uživatelů.
· Programování PLC aplikací
· Testování aplikací.
· Uvádění do provozu řídicích systémů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru, zaměření na měřici a řídící techniku - výhodou

· Programátorské schopnosti

· Technické myšlení

· Znalost programování PLC

· Širší znalosti IT výhodou (sítě, administrace Win + Linux, …)

· Mírně pokročilá znalost angličtiny (komunikace s klienty, přijímání instrukcí, čtení dokumentace), další jazyky výhodou

· Flexibilita, samostatnost, odpovědnost

· Komunikační a organizační schopnosti

· Ochotu cestovat (včetně zahraničních pracovních cest)

· Trestní bezúhonnost

· ŘP skupiny B.

· Vhodné i pro absolventy

Výhodou bude, pokud budete umět

· používat ruský jazyk

Co vám můžeme nabídnout

· Perspektivní a zajímavou práci.
· Zajímavé finanční ohodnocení – fix + bonusy (odměny za projekt, odměny za pobyty v zahraničí, podíl na HV a další).
· Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
· Příspěvek na stravování.
· Možnost průběžného vzdělávání (vlastní oborové a jazykové kurzy).
· 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba.
· Dobrá dostupnost - blízko VŠB v areálu Vědecko-technologického parku.
· Penzijní a životní připojištění.
· Teambuildingové aktivity.
· Možnost karierního a odborného růstu.

Společnost
Ingeteam a.s.
Adresa
Technologická 371/1, Ostrava – Pustkovec
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 550 000 – 700 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektromontér, Programátor, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.