Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost se silným zastoupením na trhu, hledáme vhodné kandidátyna pozici Legal Assistant.

Náplň práce:

  • Podporovat právníka společnosti
  • Poskytovat aministrativní podporu (zpracování a aktualizace potřebných dokumentů, rešerší, překladů, apod.)
  • Kooperace s právníky na jednodušších právních případech
  • Přezkoumání dílčích materiálů a potřebné literatury ve shodě s firemními standardy
  • Vytvářet tabulky, analýzy, prezentace a reporty dle potřeby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Výborné organizační dovednosti, systematičnost, zodpovědnost
  • Zvládání stresových situací
  • Velmi dobrý multitasking

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Sídlo společnosti v centru Prahy
  • Přátelský kolektiv, který vždy podrží
  • Zázemí stabilní společnosti se silným zastoupením na trhu
  • Řadu finančních i nefinančních benefitů:

- Stravenky
- Kupony na MHD
- Příspěvek na připojištění
- Rozpočet na vzdělávání
- Slevy na veškeré produktové portfolio
- Sick days, 5 týdnů dovolené a další.

Společnost
Dunross
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Pracovník back office, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.