PRAŽSKÁ STROJÍRNA A.S. – NEJVÝZNAMNĚJŠÍ VÝROBCE A EXPORTÉR TRAMVAJOVÝCH VÝHYBEK EXPANDUJÍCÍ NA SVĚTOVÝCH TRZÍCH ROZŠIŘUJE SVŮJ TÝM O POZICI:

ŠANCE PRO ZVYŠOVÁNÍ KVALIFIKACE A PERSPEKTIVNÍ PRÁCE V ČESKÉ SPOLEČNOSTI !

STROJNÍ ZÁMEČNÍK – SVÁŘEČ

Požadujeme:

- vyučení v oboru zámečník, příp. jiný příbuzný obor
- praxi min. 3 roky
- orientace ve výkresové dokumentaci
- spolehlivost, zodpovědnost
- chuť pracovat

Náplň práce:

- zámečnické práce - sestavování, montáž částí ocelových konstrukcí a výměn

Nabízíme:

- čerpání běžných benefitů
- týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu
- práce na HPP
- platové ohodnocení dle praxe, znalostí a výsledků
- nástup ihned nebo dle dohody

Společnost
Pražská strojírna a. s.
Adresa
Praha – Vinoř
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Strojní zámečník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.