Pro našeho klienta, advokátní kancelář, hledáme novou kolegyni, nebo kolegu na pozici Finanční účetní.

Náplň práce:

  • kompletní zpracování účetnictví společnosti v IS Money S4 (faktury přijaté, vydané, pokladna, banka, zajištění plateb, interní doklady, zápočty aj.)
  • výpočet a účtování tuzemských i zahraničních služebních cest
  • spolupráce při zpracování účetní závěrky včetně závěrkových operací
  • spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
  • zpracování přiznání k DPH, KH, silniční daň
  • evidence majetku, účtování odpisů
  • reporting, statistické výkazy pro ČSÚ

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici (zpracování mezd a znalost IS Money S4 výhodou)
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • základní znalost AJ (mail, finanční dokumenty)

Nabízíme:

  • příjemné, přátelské a stabilní pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • podpora dalšího odborného vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na sport, kulturu, dovolenou…)
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • občerstvení na pracovišti
  • kulturní akce, teambuildingy a moderní pracovní prostředí
  • místo výkonu práce - Praha 4 – Pankrác

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativa, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura