Láká Vás svět marketingu a reklamy? Právě rozšiřujeme náš marketingový tým o novou full-time pozici junior marketing specialisty. Ta je vhodná pro každého, kdo rád komunikuje s lidmi, používá aktivně sociální sítě, a sleduje nové trendy na internetu a v médiích. Hledáme někoho, kdo je aktivní a rád řeší výzvy rychle a efektivně. Díky různorodému portfoliu hotelů je práce marketingového týmu pestrá a zábavná. Podílej se s námi na projektech, na které budeš pyšný a které ti pomohou nastartovat kariéru v marketingu.

Marketingový junior specialista

Marketingový junior specialista je nedílnou součástí marketingového oddělení a aktivně pracuje na níže popsaných úkolech. Aktivně se podílí na vytváření marketingové strategie celé společnosti.

Náplň práce:

  • Denní kontrola recenzí všech hotelů a zpracování odpovědí na komentáře hostů na portálech: Facebook, Google, Booking.com, Expedia, TripAdvisor
  • Správa sociálních médií - odpovědi a reakce na připomínky k obsahu zveřejněnému na všech profilech (Facebook a Instagram)
  • Správa online profilů všech hotelů skupiny Jan Hotels (TripAdvisor apod.)
  • Aktivní vyhledávání nových příležitostí v online prostředí
  • Příprava reportů na týdenní a měsíční bázi
  • Analýza mystery shopping reportů ve spolupráci s řediteli hotelu
  • Spolupráce s ostatními odděleními hotelů
  • Podpora kolegů při marketingových akcích

Co byste měl umět nebo mít za sebou:

  • 2 roky praxe v oblasti péče o zákazníka (zkušenosti z hotelnictví jsou výhodou, ale ne podmínkou)
  • Být aktivní uživatel sociálních médií
  • Skvěle ovládat český a anglický jazyk – B2/ C1 (hlavně psaná forma), další cizí jazyk je výhodou
  • Být komunikativní a otevřený novým trendům v online marketing
  • Vhodné vlastnosti: samostatnost, pečlivost, odpovědnost, flexibilita a iniciativa
  • znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Internet, PowerPoint) na vyšší uživatelské úrovni

Co Vám u nás nabídneme?

  • Stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
  • Možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání, školení, kurzy SEDUO
  • Možnost karierního postupu
  • Atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
  • Odpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusy
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Zaměstnanecké slevy na služby hotelu (karta multisport, masáže, bowling)
  • Vstup zdarma do bazénu a posilovny
  • Parkování u hotelu DUO
  • Firemní večírky a sportovní aktivity
  • Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Dárek k narozeninám a k Vánocům
  • 5 dní zdravotního volna nad rámec zákonné dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.

Těšíme se na setkání v naší společnosti!

Společnost
Bohemia Properties a.s.
Adresa
Teplická 492/19, Praha – Střížkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bohemia Properties a.s., Martin Přinosil
+420 266 133 043