Máte chuť pracovat v obchodním týmu zahraniční firmy zaměřené na IT/security?

Pro švédskou společnost, špičku ve svém oboru, hledáme mladé entuziastické kandidáty na pozici

Junior Account Manager pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

Místo výkonu práce - Praha

Náplň práce:

Úzká spolupráce s ostatními členy obchodního týmu, spolupráce s obchodními partnery, vyhodnocování jejich potenciálu, analýzy rozvoje spolupráce apod.

Spolupráce s interním trenérem, příprava školení a jejich obsahu, včetně webinářů

Práce se CRM

Osobní kontakt s klienty v rámci výstav, veletrhů, prezentací, školení apod

Profil kandidáta:

Alespoň 2 roky praktických zkušeností v prodeji, zákaznickém servisu apod.

Plynulá angličtina slovem a písmem podmínku - každodenní komunikace se zahraničím

Znalost maďarštiny vítána

Nadšení pro práci s technickým produktem, porozumění technickým informacím

Výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Co vám můžeme nabídnout?

Samostatnou a odpovědnou a zajímavou práci pro špičkovou zahraniční společnost, velmi příjemné pracovní prostředí, mladý a dynamický tým, motivující platové ohodnocení a řadu firemních benefitů. Výbornou dopravní dostupnost (sídlo přímo na trase metra B). Účast na zajímavých firemních akcích včetně zahraničních.

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat obratem

Společnost
Ludmila Schaferová
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.