Jsme česká firma založená v roce 1992, která vyrostla pod názvem CCV Informační systémy. Od května 2019 používáme název GRiT, který značí naši houževnatost. Díky té jsme se vypracovali na lídra v EDI na českém trhu a významného dodavatele cloudových služeb. Naše pobočky se nachází v Brně, v Opavě a na Slovensku v Nitře.

Poskytujeme komplexní dodávky ve vývoji, poradenství a implementaci řešení pro elektronizaci, zpracování a archivaci dokladů, logistických řešení (systémů pro řízení skladů) a dalších služeb pro společnosti v celé Evropě.

Zaměstnancům poskytujeme plnohodnotnou kariéru s dostatečným prostorem pro tvořivost a růst. Tím dosahujeme finančního úspěchu, který nám umožňuje je náležitě odměnit.

Solutions architekt Microsoft Dynamics 365

Co vás čeká:

  • Analýza potřeb zákazníků
  • Návrh architektury systému
  • Tvorba datových a procesních modelů
  • Customizace funkcí systému
  • Předávání technického know-how ostatním kolegům v týmu
  • Tvorba zadání pro ostatní členy týmu (konzultanty, programátory)
  • Oponentura návrhů řešení zpracovaných ostatními členy týmu
  • Prezentace dodávaného řešení klientovi

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Schopnost systematické, analytické práce
  • Základní znalost procesního modelování
  • Ochota učit se novým věcem
  • Zájem o informační technologie
  • Profesionální přístup a prozákaznická orientace
  • Číst technickou dokumentaci v anglickém jazyce
  • Používání zdravého „selského“ rozumu

Preferujeme kandidáty, kteří:

  • Mají znalost / zkušenost s customizacemi Microsoft Dynamics 365 (CRM) nebo jinými podnikovými systémy
  • Mají zkušenost s datovým modelováním procesů
  • Mají alespoň základní znalost JScriptu
  • Mají pokročilou znalost MS Excel
  • Mají vysokoškolské vzdělání v ekonomii, nebo IT
  • Mají schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • Se orientují v podnikových procesech obchodu, marketingu a služeb

Co vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost kariérního postupu
  • U vybraných činností na projektech možnost home office
  • Výuka AJ, sick days
  • Rozmanitou práci na zajímavých projektech
  • Možnost pracovat na implementacích jednoho z nejlepších systémů v oboru
  • Práci na plný či částečný úvazek (dle domluvy)

Společnost
GRiT, s.r.o.
Adresa
Kopečná 231/10, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.