Chcete se připojit ke společnosti, kde nás nesvazují korporátní pravidla a ceníme si odvedené práce? Chcete se stát součástí jednoho z nejzkušenějších týmů v oblasti Atlassian komunity? My Vám tohle všechno můžeme nabídnout.

IT Analytik

Náplň práce:

  • Analýza požadavků a potřeb zákazníků a aktivní návrh možných řešení
  • Příprava komplexní funkční/systémové specifikace řešení a zadání pro vývoj SW
  • Prezentace řešení, školení (interně, u zákazníka)
  • Spolupráce na vytváření testovacích scénářů a případně i na samotném testování
  • Tvorba a správa analytické a uživatelské dokumentace
  • Poskytování podpory při provozu řešení (podpora řešení vad a rozvoje dodaných řešení, konzultace se zákazníkem)
  • Práce v agilních týmech
  • Spolupráce na tvorbě nabídek, podpora obchodu

Požadavky:

  • Výborné analytické a strukturované myšlení ověřené praxí
  • Pokročilé znalosti a praktické zkušenosti v oblasti analýzy, modelování procesů a modelovacích technik, a to alespoň 3 roky
  • Pokročilé znalosti a praktické zkušenosti UML a nástroje Enterprise Architect
  • Znalosti a praktické zkušenosti SQL a XML
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Znalost anglického jazyka minimálně pro práci s technickou dokumentací

Osobnostní předpoklady:

  • Osobní iniciativa a chuť učit se nové věci
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost spolupracovat v týmu

Společnost
Servodata a.s.
Adresa
Jankovcova 1037/49, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Dog-friendly office, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel