Máte zájem o práci v zahraničí, s větším množstvím volného času a možností se zdokonalit v cizím jazyce?

Tak právě Vás hledáme na pozici HOSPODYNĚ DO VILY NA MALLORCE do naší společnosti zabývající se technickou správou a údržbou nemovitostí.

Pokud se nebojíte domácích prací a práce v cizině, tak jste tím správným uchazečem pro nás!

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Práce v zahraničí (španělský ostrov Mallorca)
  • Pracovní smlouva na plný úvazek
  • Letenky hrazeny
  • 30 dnů dovolené
  • Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • Znalost AJ podmínkou
  • Znalost španělského jazyka výhodou
  • Čistý trestný rejstřík
  • ŘP sk. B
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Pozitivní přístup
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Práce na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou

Náplň práce:

  • úklid, praní žehlení
  • základní vaření, nakupování
  • transport osob na letiště
  • starání se o celý objekt po dobu nepřítomnosti majitele i při jeho návštěvách

Pozn.: Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat životopis s fotografií.

Společnost
RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
Adresa
ostrov Mallorca, Španělsko
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Španělština (Základní)
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Hospodyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o., Eva Šotkovská
00420 323 605 654