Společnost ONDRÁŠOVKA a.s., . je českým výrobcem minerálních vod značky Ondrášovka, zároveň je výrobcem a distributorem limonád značky Fresssh.

LABORANT/LABORANTKA

Výrobce minerálních vod ONDRÁŠOVKA a.s. hledá do výrobního závodu v Moravském Berouně vhodného kandidáta/ku na pozici laborant:

Náplň práce:

  • výstupní kontrola výrobků, mikrobiologie a další vyšetření vzorků
  • senzorické posouzení výrobků a kontrola jejich balení
  • další kontroly dle aktuálního stavu kvality
  • zodpovědnost za kontrolu čištění a udržení standardu hygieny
  • kontrola dodržování norem a povinností plynoucích z HACCP, ISO 9001, FFSC

Požadujeme :

  • středoškolské vzdělání v oboru chemie či potravinářství
  • znalost práce na PC
  • základy AJ
  • schopnost týmové spolupráce
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • zájem o sebevzdělávání v oboru
  • výhodou: praxe v oboru, řidičský průkaz typu B

Nabízíme :

  • zázemí stabilní české společnosti
  • dobré finanční ohodnocení
  • dobrý pracovní kolektiv

Datum nástupu:
- ihned

Místo výkonu práce:

- Ondrášov, Moravský Beroun

Kontakt : ONDRÁŠOVKA a.s.
Doudlebská 1699/5

140 00 Praha 4

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

V případě, že nedostanete odpověď do 14ti dnů, nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení.

Společnost
ONDRÁŠOVKA a.s.
Adresa
Moravský Beroun – Ondrášov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství, Laborant, Vedoucí/manažer laboratoře, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ONDRÁŠOVKA a.s., Kateřina Ceralová