Nechcete už pracovat v „Open Space“ v nějakém průmyslovém parku kilometry za městem? Chcete, aby vaše práce byla společensky užitečná? Preferujete lidštější prostředí? Tady je mimořádná příležitost pracovat v centru Pardubic. Všude jsme v centru města, žádná odlidštěná vývojová centra! Hledáte právě novou pracovní příležitost a změnu? Chcete mít 6 týdnů dovolené? Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV! Reagujeme okamžitě, protože jednáte přímo se zaměstnavatelem a ne s nějakou agenturou. Každému uchazeči se ozveme!

Náplň práce:
- Implementace laboratorních informačních systémů ve zdravotnictví
- Servisní podpora laboratorních informačních systémů

Požadované vzdělání:
- Minimálně SŠ

Požadovaná praxe:
- Znalost laboratorního prostředí
- Nadstandardní uživatelská znalost práce s PC, MS Office a Windows
- Zkušenosti s prací s laboratorním informačním systémem výhodou

Další požadavky:
- Časová flexibilita: časté služební cesty
- Komunikativnost, samostatnost, schopnost týmové práce
- Organizační schopnosti
- Schopnost vstřícného jednání se zákazníkem
- Flexibilita

Nabízíme:
- Samostatnou a odpovědnou práci
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Seberealizace v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem
- Perspektivní zaměstnání v silné a expandující firmě
- Zaškolení, možnost dalšího odborného růstu a vnitro-firemního kariérního postupu
- Moderní technické vybavení
- Příjemný pracovní kolektiv
- Pružná pracovní doba

Benefity:
- Nepracujete v „Open Space“
- Roční prémie při splnění plánu
- 5+1 týdnů dovolené
- 5 dnů krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
- Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
- Penzijní připojištění
- Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
- Nadstandardní preventivní lékařská péče
- Očkování proti chřipce
- Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
- Stravenky a poukázky na sportovní aktivity
- Výuka angličtiny na pracovišti
- Společenské akce pro zaměstnance
- Letní „Rodinný a Dětský den“

Mzdové podmínky:
Dohodou

Místo pracoviště:
Pardubice

Nástupní datum:
Dohodou

Řidičský průkaz:
B

Jazykové znalosti:
- technická AJ

Společnost
STAPRO s. r. o.
Adresa
Pernštýnské náměstí 51, Pardubice – Pardubice-Staré Město
Pardubice
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Zdravotnictví a sociální péče, IT konzultant, Laborant, Lektor/instruktor, Všeobecný lékař, Zdravotní sestra, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel