Požadujeme

způsobilost k právním úkonům
bezúhonnost
odbornou způsobilost k výkonu profese zdravotní sestry
hledáme pouze osoby se zdravotním postižením
dobrou uživatelskou znalost práce s PC
řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
organizační a komunikační dovednosti
kladný vztah k dětem
společně s životopisem zasílejte také fotografii

Nabízíme

Možnost seberealizace.
Příjemné pracovní prostředí.
Zajímavé mzdové ohodnocení.
Flexibilní pracovní doba.

Náplň práce

Poskytování zdravotní péče v terénu v rozsahu 30 hodin/týdně.

Společnost
Prima Vizus, o.p.s.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.