Společnost DELMART s.r.o.provozuje na českém trhu supermarkety a bistra s kvalitními potravinami. Hledáme nadšeného kolegu/kolegyni, který/která doplní náš tým.

SPECIALISTA MARKETINGU A KOMUNIKACE

Pokud jsi marketingový nadšenec, zajímají Tě kvalitní potraviny a vaření, zbystři. Právě hledáme kolegu do marketingu, který je samostatný a uvítá prostředí, ve kterém může rozvíjet a realizovat své nápady.

Náplň práce:

*Správa webu

*Správa FB a IG

*Koordinace a řízení produktových kampaní

*Spolupráce na marketingových kampaních

*Spolupráce s ambasadory

*Rozšiřování služeb zákazníkům

*PR - spolupráce s agenturou

*Podpora poboček, spolupráce s obchodními centry

*Podpora otevření nových poboček

*Věrnostní program

*Vlastní kreativita

*Komunikace s medii

Požadované dovednosti:

*Zkušenosti z oblasti marketingu, ideálně z oblasti potravin

*Znalost trendů v potravinách

*Zkušenosti se správou sociálních sítí

*Znalost online analytických nástrojů

*Základní znalost programů v oblasti grafického designu – Photoshop

*Komunikativní znalost AJ

*Aktivní znalost MS Office

*Kreativní myšlení, proaktivita, schopnost realizovat své nápady

*Samostatnost, spolehlivost, loajalita

*Týmový hráč a koordinátor

Nabízíme:

*Benefity – zaměstnanecká sleva (i pro člena rodiny), stravné, Flexi Passy, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní bonusy

*Pružná pracovní doba

*Lokalita 10 minut směr Praha Opatov (Čestlice)

*Datum nástupu dle dohody

Společnost
DELMART s.r.o.
Adresa
U Makra 123, Čestlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel