STEM/MARK je přední společnost pro marketingový výzkum. Jsme flexibilní společnost, která má určité znaky Svobodné firmy. Snažíme se každému vytvořit prostor či mu dát možnost, aby si nejlepší uplatnění našel sám. Proto pro nás není prioritou obsadit konkrétní pozici, která je přesně definovaná.

NAOPAK hledáme lidi, kteří do STEM/MARK zapadnou, budou mu ku prospěchu, posunou ho dál. Podle jejich schopností a preferencí pak až společně vymýšlíme „kam s nimi“. Proto je i následující popis spíše osobnostní a obecný a řeší více předpoklady než minulost (karieru, vzdělání apod.).

V současné době však hledáme s ohledem na rozšiřování svých aktivit vhodného kandidáta na pozici:

Zástupce ředitele STEM/MARK

Charakteristika:

· silná, flexibilní, dynamická, kreativní a open-minded osobnost se schopností strhnout a vést lidi

· člověk nejen se „selským rozumem“, ale i se strategickým myšlením, se schopností definovat a formulovat budoucí vizi

Pracovní náplň

· vedení týmu

· zodpovědnost za svěřenou oblast

· strategické a koncepční rozhodování

· hledání nových směrů a obchodních příležitostí…

Požadujeme

· pozitivní vztah k lidem, smysl pro humor

· odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, kreativní uvažování, odvahu

· VŠ vzdělání, aktivní znalost anglického jazyka

· obchodní, komunikační a prezentační schopnosti

· alespoň minimální praxe v oblasti péče o zákazníky, zkušenost s vedením lidí, zkušenosti s prací ve výzkumu či marketingu výhodou

Nabízíme

· Plat odpovídající pozici a praxi (700.000,- až 1.000.000,- ročně) + roční bonusy vázané na obrat společnosti

· že se toho hodně naučíte

· zajímavou práci - možnost seberealizace a profesního růstu – každý člověk a každý názor je pro nás důležitý

· příjemné a přátelské pracovní prostředí v blízkosti metra B

· mnoho firemních benefitů

· nulovou rutinu

Něco o tom, a narovinu, koho hledáme:

Hledáme osobu na pozici zástupce ředitele - něco jako provozního/finančního ředitele. Musí to být silná osobnost, velmi flexibilní, velmi loajální – bude „dvojkou“ ve firmě. Musí to být člověk odolný proti stresu a po 1-2 letech musí pro firmu dýchat. Není to pozice na rok na dva – musí tam být perspektiva min 5 let. Musí být schopen stát si za svým názorem, bojovat, argumentovat, ale případně i uznat, že rozhodnutí/zodpovědnost je na řediteli a že tedy rozhodnutí ředitele musí nejen respektovat, ale i prezentovat dál.

Společnost
STEM/MARK, a.s.
Adresa
Smrčkova 2485/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 700 000 – 1 000 000 Kč / rok
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Věda a výzkum, Vrcholový management, Marketingový výzkum, Sociolog, Výkonný ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel