S.O.K. stavební je moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Zabýváme se výstavbou zemědělských a průmyslových staveb, a také montovaných rodinných a bytových domů v rámci celé České republiky. Máme vlastní výrobu ocelových konstrukcí a železobetonových prefabrikovaných dílců. Jsme stabilní společnost s pevným postavením na trhu a dobrou pověstí v nejen v České Republice, ale i na Slovensku. V současné době zaměstnáváme více než 270 pracovníků. Neustále rosteme a rozvíjíme se. Další informace o naší společnosti najdete na www.sok.cz.

stavbyvedoucí

Hledáme:

V rámci rozšiřování našich aktivit hledáme nového kolegu na pozici Stavbyvedoucí. Jedná se o práci na HPP po celém území ČR.

Popis pozice:

Řízení svěřené stavby, řízení pracovní skupiny řemeslníků
Odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně
Koordinace subdodavatelů a činnosti pracovních čet
Kontrola dodávek materiálů a prováděné práce
Odpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO

Požadujeme:

SŠ, VŠ ve stavebním oboru
Samostatnost, odpovědnost a flexibilita
Schopnost řídit pracovní kolektiv
Ochota cestovat na stavby mimo okres po celém území ČR
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
Týmovou i samostatnou práci v prostředí moderní stavební firmy

Atraktivní finanční ohodnocení, bonusy
Možnost profesního růstu a seberealizace, udržování a zvyšování kvalifikace
5 týdnů dovolené, služební vůz, mobilní telefon i k soukromému použití, bezplatné právní poradenství, firemní akce a další firemní benefity

Společnost
S.O.K. stavební, s.r.o.
Adresa
Třebíč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Mistr, Stavební dozor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.